Sevgili GESİAD lı dostlarım,

Yeni dönem , yeni heyecanlar...

13 Ocak 2018 tarihinde 12. Olağan genel kurulumuzu yaptık ve 13. Dönem Yönetim Kurulu olarak göreve başladık.

Çok katkı vereceklerine inandığımız 9 yeni arkadaşımız yeni yönetim kurulunda görev aldı.

Birbirimizi görmekten keyif aldığımız, Yönetim Kurulu toplantılarına severek ve isteyerek katıldığımız bir Yönetim Kurulu oluştu.

Önceki dönem Ramazan Kaya Başkanımız ile başarılı işler yaptık; kan kaybeden bir dernek iken, Ses getiren Sinerjiler ve Seminerler düzenleyen Üye sayısını arttıran Tüm STK lar ile kuvvetli ve kalıcı ilişkiler kuran Federasyonları ve Konfederasyonları ile tüm ilişkilerini sağlıklı hale getiren bir dernek haline getirdik.

Bu dönem; Çıtayı biraz daha yükselterek , başarılı faaliyetlerin yanında tüm GESİAD üyeleri ile birebir iletişim ve etkileşim içerisinde olmak istiyoruz. Bu sebeple planladığımız NETWORK Toplantılarının ilkini yaptık bile, çok faydalı geçti ve harika geri dönüşler aldık.

Amacımız , Kaliteli üye sayımızı arttırmak, GESİAD çatısı altında yüksek motivasyonla , üyelerine ve Bursa şehrimize güzel hizmetler vermek istiyoruz.

Son olarak , Derneğimizin adında geçen “işadamları” kelimesinin, tüm üyelerimizi kapsayacak, dernek amaç ve faaliyetlerine uygun ve 21. yüzyılın gerek ve ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde “iş insanları” olarak değiştiriyoruz. Bu isim değişikliği derneğimizin kısaltması olan GESİAD markasının kullanımında bir değişikliğe yol açmayacaktır.

Saygılarımla...

14.02.2018